Hakkımızda

Mixie Baby

    Hiçbir anne-baba bebeğinin açlıktan ağlamasını istemez! Günümüz yoğun hayat temposunda anne ve babaların bebekleri ile daha kaliteli vakit geçirmesini sağlayan harika bir ürün sizlerle. Mixie baby dunyanın patentli ilk ve kendine özgü dizaynı ile tek tuşa basarak anında hazırlanabilen bebek maması biberonudur. Mixie baby özel dizayn edilmiş hava almayan mama haznesi ile gece boyunca, alışverişte, trafikte ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde sizi hazır bekliyor olacak.

 

Mimijumi

    Mimijumi, uzman bir doktor tarafından Amerika'da dizayn edilmiş, Almanya, Hollanda ve İsviçre kaynaklı yüksek kaliteli malzemelerden Avusturya'da üretilmiştir. Biberon emziğinin üretiminde, en güvenli, gıda sınıfı maddeler kullanılmıstır. Deri kadar yumuşak olan dokulu biberon emziği, görüntü ve his olarak anne memesini taklit etmek üzere tasarlanmıştır. Biberonlarımız bebeğinizin güvenliği için, İsviçre'de geliştirilmiş, cam kadar berrak, yüksek kalite malzemeden üretilmiştir.

 

Comotomo

    Dünyada kendine özgü tasarımı ile ilk ve tek olan yeni nesil biberon COMOTOMO'yu sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. COMOTOMO bebeğiniz için en sağlıklı ve en doğal maddelerden üretilmiştir. Yüksek kalite standartlarında üretilen COMOTOMO, bebeğinizinde yaşam kalitesini artıracak.

 

GURUBEBE'den haberiniz olsun!

İnanılmaz indirimlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için e-mail'inizi giriniz.

Bu Web Sitesi YeniÇözüm E-Ticaret YeniSoft ile geliþtirilmiþtir.